Василинець Світлана Михайлівна

Особисті дані  Василинець Світлана Михайлівна,

06.02.1963 р.н.

Освіта  Хустське культосвітнє училище, культурно-освітня робота, керівник самодіяльного хорового колективу
Стаж педагогічної роботи 33 роки
Рік та результати останньої атестації 2014 рік, підтвердження 9 (11) тарифного розряду
Підвищення кваліфікації 2019 рік, ЗІППО м.Ужгород (свідоцтво ЗІ СПК № 037604 від 25.01.2019 р. (вихователів спеціальних шкіл (шкіл-інтернатів)
Посада Вихователь гуртожитку
Мета атестації На відповідність раніше встановленому 11 тарифному розряду
ДІЯЛЬНІСТЬ
Методична проблема «Виховання і розвиток учня у здоровому способі життя, збереження і зміцнення фізичного та психічного здоров’я учнів як найвищої соціальної цінності»
Методичні напрацювання   «Здоров’я в наших руках»

Мета: постійно пропагувати принципи здорового способу життя; інформувати дітей про вплив згубних звичок на їх здоровя; розвивати уміння і навички здорового способу життя.

«Я маю права»

Мета: познайомити дітей з правами дитини згідно з Конвенцією Організації Об’єднаних  націй і Конституцією  України; розвивати свідоме застосування прав у вигляді гри: вміння використовувати свої знання на практиці; усвідомлювати не тільки свої права, а й обов’язки; виховувати етичну поведінку, почуття товариських стосунків, повагу до рідних, турботу про ближнього.

Спортивно – розважальна гра «Веселі старти»

Мета: виховувати любов до  фізкультури та спорту, почуття дружби, колективу, взаємовиручки, розвивати руховий апарат, фізичні уміння навички, зміцнювати здоров’я.

– «Людина починається з добра»

Мета: виховувати в учнів почуття доброти, чуйності, милосердя, поваги до своїх батьків, старших людей; формувати активну життєву позицію, яка проявляється в дієвій допомозі знедоленим, немічним, стареньким;  формувати в учнів  уміння формувати моральні судження; виховувати високі моральні якості.

–  «Захисти себе від туберкульозу»

Мета: ознайомити учнів з загальними відомостями про хворобу туберкульоз, симптомами даної хвороби, шляхами зараження та заходами по запобіганню захворювання, станом епідеміологічної ситуації з туберкульозу в Україні; формування у підлітків якостей сильної особистості та здатності протистояти хворобі.

«Вибирай сам: бути здоровим чи палити»

Мета: підвести учнів до усвідомленої відмови від паління, що грунтується на знаннях про його шкідливі наслідки; берегти здоров’я; розвивати компетентність учнів з даного питання.

–  «22 січня – день Соборності України»

Мета: поглибити знання учнів про історію виникнення свята Соборності України; пригадати ст. 20 Конституції України; ознайомити з цікавими фактами про Україну; виховувати патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики; викликати інтерес до вивчення історії України.

«Живе під сонцем любові Шевченкова весна» Мета: розкрити велич і безсмертя українського поета, світового генія, неперевершеного майстра слова Т.Г.Шевченка.

«Правда про ВІЛ/СНІД»

Мета: ознайомити із статистикою ВІЛ – інфікованих у світі та в області,   з’ясувати поняття «ризикована поведінка» та допомогти підліткам усвідомити взаємозв’язок між вживанням наркотиків, алкоголю,  незахищеними статевими зносинами і ризиком ВІЛ – інфікування; допомогти підліткам засвоїти навички відповідальної безпечної поведінки.

– «Бій під Крутами — як то було?»

Мета: ознайомити вихованців із подіями, які стались у січні 1918 року на станції Крути/

«Шкідливі звички – міфи та реальність»

Мета: виховання свідомого ставлення до свого здоров’я; закріплення знань про шкідливість вживання алкоголю, наркотиків, куріння; виховання позитивних орієнтирів валеологічної культури, сукупності знань і навичок здорового способу життя.