Акція «16 днів проти насилля»

26 листопада, 2018 § 0

26 листопада 2018 року у Хустському професійному ліцеї сфери послуг стартувала щорічна акція «16 днів проти насилля».

Міжнародна правозахисна акція «16 днів проти насилля» розпочата у 1991 році. Ініціатори обрали датою початку акції 25 листопада — Міжнародний день боротьби з насиллям у ставленні до жінок та датою її завершення — 10 грудня — Міжнародний день захисту прав людини.

 Акція буде спрямована проти насилля у сім’ї та формування нетерпимого ставлення до будь-якої форми насилля. Педагогічним колективом та психологом ліцею буде активізована діяльність з метою посилення інформаційно-просвітницької роботи, яка направлена, в першу чергу на збільшення знань про всі форми насилля. Міжнародна акція «16 днів проти насилля» розпочалась з створення інформаційного стенду в бібліотеці «Вчимося захищатись від насильства». До уваги читачів була представлена тематична книжкова виставка «Ми проти насилля».

Психолог ліцею організувала зустріч учнів з працівниками Хустського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Закарпатській області на тему: «Що таке «булінг» та чому про нього треба знати всім».

Проведено анонімне анкетування учнів для виявлення проявів насильства, де головним питанням було: «Чи є насилля з боку учнів у ліцеї?». Результати анкетування не виявили в ліцеї учнів, схильних до різноманітних проявів агресивної поведінки та булінгу.