Спортивно масова робота

Морозов Євгеній Олегович

Щоб бути  сильним та здоровим, необхідно рухатись в любому віці.

Спортивно – масова робота займає значне місце у житті учнів Хустського професійного ліцею сфери послуг і спрямована на широке залучення учнівської молоді до   самостійних систематичних занять фізичними вправами, виховання потреби у здоровому способі життя, зміцнення здоров’я, формуванню фізичних і духовних якостей особистості.

Для вирішення цих важливих завдань в ліцеї діють секції з таких видів спорту: волейбол, баскетбол, настільний теніс, що дозволяє понад 55 учням покращувати рівень своєї спортивної майстерності.

Починаючи з початку навчального року керівником фізичного виховання був розроблений календарний план спортивно – масових заходів.

Керівник фізичного виховання спільно з викладачем фізичної культури проводить щорічну спартакіаду серед учнівських груп ліцею, в програму якої входять змагання з: туризму, настільного тенісу, волейболу, баскетболу, легкої атлетики, міні – футболу.

З метою популяризації фізичної культури і спорту, пропаганди здорового способу життя, підвищення спортивної майстерності спортсменів щорічно наші збірні команди ліцею приймають участь в районній спартакіаді серед навчальних закладів I – II,  III – IV рівнів акредитації. В програму спартакіади входять такі види спорту: настільний теніс, гирьовий спорт, шахи, волейбол, баскетбол, легкоатлетичний крос (лижні гонки), легка атлетика, міні – футбол.

« Спорт виховує тоді,  коли він є улюбленим заняттям кожного» – писав В.О.Сухомлинський.

Результати спортивно – масової роботи висвітлюються на сайті нашого ліцею.