Психологічна служба

ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА
ХУСТСЬКОГО  ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕЮ СФЕРИ ПОСЛУГ

Практичний психолог Ціпкал Марина Василівна

ГОЛОВНИМ ЗАВДАННЯМ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ ХУСТСЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕЮ СФЕРИ ПОСЛУГ є психологічний супровід навчально-виховного процесу та реалізація низки заходів профілактичного, корекційного, розвивального та навчально-просвітницького характеру, які сприяють соціалізації особистості в суспільстві; створення умов для всебічного та гармонійного розвитку учня; активізація мотивації до саморозвитку, самоорганізації та самореалізації в подальшій як особистісній, так і професійній життєдіяльності.

Актуальність психологічного супроводу навчально-виховного процесу зумовлена новими соціальними вимогами, розвитком освіти та загальносвітовими тенденціями. Важливими завданнями діяльності психологічної служби є забезпечення супроводу педагогічних інновацій, захист психічного здоров’я, профілактика алкоголізму, наркоманії, СНІДу, протиправної поведінки, насильства над дітьми, підвищення психологічної культури, посилення виховного компоненту системи освіти, формування готовності учнів до самостійного життя в суспільстві після завершення навчання, сприяння розвитку та самореалізації всіх учасників навчально-виховного процесу.

Річний план роботи практичного психолога на 2017-2018 нр.