Мальцева Тетяна Олександрівна

Особисті дані  Мальцева Тетяна Олександрівна, 31.08.1988 р.н.
Освіта  2011, Ужгородський національний університет, магістр філології, викладач, спеціальність українська мова та література
Стаж педагогічної роботи 4 роки
Рік та результати останньої атестації
Підвищення кваліфікації 2016 р., І етап курсів підвищення кваліфікації викладачів професійно-теоретичної підготовки Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти
Предмет, що викладає Українське ділове мовлення
ПЕДАГОГІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ
Мета атестації педагогічного працівника Присвоєння кваліфікаційної категорії

«спеціаліст ІІ категорії»

Методична проблема, над якою працює педагог «Використання інтерактивних методів навчання на уроках українського ділового мовлення – один із напрямів активізації пізнавальної діяльності учнів»
Відкриті уроки на рівні навчального закладу     «Мовна політика в Україні. Роль мови у суспільному житті. Поняття літературна мова. Мовна норма» – 2015 р.

«Стильові різновиди української літературної мови.  Риси офіційно-ділового стилю. Стиль сучасного ділового письма» – 2014 р.

Методичні напрацювання     Курс лекцій з предмету «Українське ділове мовлення»

Методичні розробки уроків:

– «Призначення автобіографії та вимоги щодо її складання. Характеристика та її реквізити. Особливості складання резюме»;

– «Призначення та особливості трудової угоди, контракту».

Методичні розробки виховних годин:

«Збирай, як діаманти, ті слова. Твого народу в них – душа жива»;

– «Не згасне пам’яті свіча» До дня вшанування пам’яті жертв голодомору;

– «На струнах Кобзаревої душі».

Участь у роботі творчих груп, методичних об’єднаннях     Доповідь на тему: «Інтерактивні форми і методи навчання учнів на уроках українського ділового мовлення»
ПОЗАНАВЧАЛЬНА  ДІЯЛЬНІСТЬ
Проведені позанавчальні заходи     Виховні години:

– До дня української писемності та мови «Збирай, як діаманти, ті слова. Твого народу в них – душа жива» – 2015 р.;

– «Не згасне пам’яті свіча» До дня вшанування пам’яті жертв голодомору – 2013 р.

Усний журнал:

– «На струнах Кобзаревої душі» – 2014 р.