Луцак Катерина Йосипівна

Особисті дані  Луцак Катерина Йосипівна, 04.01.1987 р.н.
Освіта  Незакінчена вища, Львівська філія Київського національного університету культури і мистецтв, перукарське мистецтво та декоративна косметика (ІІІ курс)
Стаж педагогічної роботи 11 років
Рік та результати останньої атестації 2011 р., 10 тарифний розряд
Підвищення кваліфікації Курси підвищення кваліфікації (психолого-педагогічна та методична підготовка) свідоцтво № 2536/15 від 02.12.2015, стажування перукарня «Афродіта» м.Хуст, 2016 р.
Професія з якої здійснює підготовку Майстер виробничого навчання з професії «Перукар (перукар, модельєр)»
Мета атестації педагогічного працівника Встановлення 11 тарифного розряду
Методична проблема, над якою працює педагог «Індивідуалізація та диференціація процесу виробничого навчання»
Відкриті уроки на рівні навчального закладу – «Фарбування волосся із рослинними барвниками» – 2015 р.

– «Виконання підготовчих робіт. Визначення температури нагрівання щипців. Виконання накручування волосся на щипці» – 2015 р.

– «Укладання волосся за допомогою фена та різноманітних щіток» – 2014 р.

– «Технологічний процес виконання хімічної завивки вертикальним методом» – 2014 р.;

– «Укладання волосся із застосуванням бігуді лицевим способом» – 2015 р.

– «Технологія виконання м’яких локонів» – 2012 р.

– «Технологічний процес виконання жіночої стрижки Олімпія» – 2012 р.

– Семінар – практикум з обміну досвіду

«Моделювання видовищних зачісок з довгого волосся з використанням допоміжних елементів та засобів» – 2012 р.

Методичні напрацювання       Методичні розробки уроків:

– «Фарбування волосся із рослинними барвниками»;

– «Виконання підготовчих робіт. Визначення температури нагрівання щипців. Виконання накручування волосся на щипці»;

– «Укладання волосся за допомогою фена та різноманітних щіток»;

– «Укладання волосся із застосуванням бігуді лицевим способом»;

– «Технологія виконання м’яких локонів»;

Методична розробка семінару – практикуму з обміну досвіду

– «Моделювання видовищних зачісок з довгого волосся з використанням допоміжних елементів та засобів»

Методична розробка виховної години:

– «8 березня – свято весни»

Участь у роботі творчих груп, методичних об’єднаннях  Доповідь на тему:

«Алгоритм підготовки майстра виробничого навчання до уроку. Принципи та методи виробничого навчання»

Стаття «Індивідуальний підхід до учнів на уроках виробничого навчання»
Особиста участь у конкурсах, оглядах  Ліцейний конкурс професійної майстерності серед майстрів в/н з професії Перукар (перукар – модельєр) (І місце)
Участь учнів в олімпіадах, конкурсах, оглядах   ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із професії перукар (перукар-модельєр) (ІІ місце);

3-й етап (пів – фінал) конкурсу «Снігова королева ESTEL» серед учнів навчальних закладів з перукарського мистецтва (ІІІ місце)

ПОЗАНАВЧАЛЬНА  ДІЯЛЬНІСТЬ
Проведені позанавчальні заходи Виховна година: «8 березня – свято весни»

Виховна година: «День пам’яті жертв Голодомору»