Умови навчання

В ліцеї створена відповідна матеріально – технічна база для професійної підготовки та належні умови для навчання, дозвілля та проживання учнів.

Для проведення теоретичних та виробничих занять обладнано 8 кабінетів, 1 комп’ютерний клас підключений до мережі «Internet» та 7 навчально – виробничих майстерень. Є бібліотека, спортивний зал, спортивний майданчик та медпункт.

Учням, що проживають по за межами м. Хуст, пропонується гуртожиток (проживання безкоштовне).

Хустський професійний ліцей сфери послуг співпрацює з багатьма підприємствами, які є засновниками робітничих кадрів для сфери побуту та легкої промисловості, а також перукарнями та салонами краси м. Хуст та області. Тут учні проходять виробничу практику під час якої знайомляться з умовами праці, вдосконалюють свої професійні вміння та навички, закріплюють знання отримані на уроках професійно – теоретичної підготовки та виробничого навчання. Після завершення навчання випускники ліцею отримують роботу за фахом на підприємствах міста та області.

Дозвілля

Для організації дозвілля створена матеріальна база, яка включає бібліотеку, спортивний зал і майданчик. На території ліцею розміщений гуртожиток.

Навчальний процес в ліцеї поєднується з позакласними заходами: заняттями в гуртках, конкурсами професійної майстерності, олімпіадами, вікторинами, тематичними виховними годинами, де учні реалізовують свої творчі здібності, розвивають особистісні якості, показують професійні знання та уміння.

В ліцеї функціонує 3 гуртки та 3 спортивні секції. Серед них: гурток технічної творчості «Театр мод», патріотичний гурток «З Україною в серці», вокальний ансамбль “Чарівниці”, спортивні секцій з волейболу, баскетболу та настільного тенісу. Керують роботою гуртків технічної творчості та художньої самодіяльності досвідчені майстри своєї справи, які багато уваги приділяють індивідуальній роботі з учнями, що сприяє розкриттю їх творчих здібностей, збагачує духовний світ дітей, розвиває їх особистість. Результат роботи – постійна участь гуртківців в обласних виставках та оглядах.

Класні керівники, майстри виробничого навчання, вихователі гуртожитку організовують заходи культурного, соціального, спортивного та виховного спрямування.

Виховна робота в ліцеї – це спосіб життя учнівського колективу, усі аспекти якого підлягають тій чи іншій меті і забезпечують заданий результат. Робота кожного педагога спрямована на забезпечення виконання державних програм, щодо організації розумового, морального, естетичного, правового, економічного та фізичного виховання.

У ліцеї діє налагоджена система організації виховної роботи. Щосереди проводяться виховні години класного керівника, щочетверга – різнотематичні виховні заходи в гуртожитку. Стало вже доброю традицією в ліцеї проведення таких заходів: козацькі забави, святкові вечори, конкурсно-розважальні програми, конкурси професійної майстерності, предметні тижні, а також заходи, присвячені визначним подіям та датам.

З метою демократизації роботи ліцею діють органи учнівського самоврядування (Рада лідерів, Рада гуртожитку, старостат).