23.04. 2018р.–27.04.2018р. Тиждень з охорони праці

27 квітня, 2018 § 0

Міжнародна організація праці (МОП) з метою привернення уваги світової  громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності працівників на робочому місці. Щорічно 28 квітня, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу відзначають Всесвітній день охорони праці. Наша держава підтримала цю ініціативу і відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 р. №685/2006 відзначила 28 квітня як День охорони праці в Україні.

Цього року Всесвітній день охорони праці та Всесвітній день боротьби з дитячою працею припадають на час проведення спільної компанії з охорони праці молодих працівників та припинення використання дитячої праці. Ці теми і стали головними у цьому році. Одна із цілей – гідна праця та економічне зростання, її реалізація  в інтересах молодого покоління  потребує узгодженого комплексного підходу  до викорінення дитячої праці  та популяризація  культури  профілактики  безпеки і гігієни праці.  

В нашому ліцеї проведено «Тиждень з охорони праці» під девізом «Захищене і здорове покоління».

Заходи до Всесвітнього дня охорони праці 2018року спрямовані на те, щоб показати  надзвичайну  важливість вирішення цих проблем та покращення охорони праці  молодих працівників. Потрібно не лише сприяти належній зайнятості  молоді, але й об’єднувати  ці зусилля з боротьбою проти експлуатації  дитячої  праці  на небезпечних видах робіт.

Тому, усвідомлюючи  важливість порушеного питання та перспективу його вирішення в ліцеї проведено ряд  профілактичних заходів спрямованих на забезпечення гідних і безпечних умов праці.  З урахуванням специфіки  того чи іншого робочого процесу розроблено відповідні інструкції, правила з техніки безпеки, проведено інструктажі з учнями та працівниками ліцею. Зокрема проведено  круглий стіл  з учнями  на  тему: «Бережімо себе учні»,  змагання  з  фізичної культури між групами ліцею,  відмічено  кращі стіннівки та малюнки учасників конкурсу приуроченого до «Тижня з охорони праці».