10 жовтня – Всесвітній день психічного здоров’я

11 жовтня, 2018 § 0

Практичний психолог Ціпкал Марина Василівна провела тренінг для учнів ліцею «Бути здоровим – престижно» до Всесвітнього дня психічного здоров’я .

Мета: формування серед підлітків фізично і морально здорових, сильних, всебічно розвинених особистостей; спонукання молоді до активного способу життя; пропаганда здорового способу життя; формування особистості учня без шкідливих звичок, що стає джерелом позитивного впливу; виховання в учнів розуміння здоров’я як пріоритетної цінності в житті; мотивація учнів до самовиховання.

Під час тренінгу учні ознайомились з деякими визначеннями здоровя; пройшли анкетування «Рівень твого фізичного розвитку», мали можливість висловити свої думки про те, як і скільки вони хочуть прожити і що означає бути здоровим для кожного із них і дійшли спільної думки, що Здоров’я – це стан повного фізичного, душевного та соціального благополуччя, а не тільки відсутність захворювань і фізичних вад; отримали поради щодо збереження емоційного здоровя. А на завершення обмінялись побажаннями один одному.