Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»

15 листопада, 2018 § 0

12 листопада 2018 року в актовій залі Хустського міського центру позашкільної освіти «Сузір’я» традиційно відбулася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» серед студентів ліцеїв, коледжів та вузів міста. Мета даного заходу – це розвиток інтелектуальних здібностей студентів, сприяння реалізації набутих знань, уміння та навичок, розширення їх світогляду, виховання сміливості суджень, розвиток вміння висловлювати власну думку та співпрацювати у команді. До того ж захоплююча гра «Що? Де? Коли?» – це не лише нові знання, а й цікавий відпочинок та дружнє спілкування студентської молоді.

Напередодні великого студентського свята – Міжнародного Дня студента, на гру прийшли позмагатися десять команд, серед яких команда нашого ліцею «Едельвейс» посіла почесне ІV місце, поступившись командам ЗЛТК і КІП «Україна». запитання стосувалися різних галузей знань, а для цього слід мати широкий світогляд, загальну ерудицію, цікавитися і літературою, і подіями різних історичних віх, інформаційними технологіями, мистецтвом. Власне все це і продемонстрували учасники гри.

На початку гри із вітальним словом до присутніх виступив начальник управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради Володимир Власюк, який привітав студентів із святом та побажав їм гарних успіхів у навчанні, мудрих наставників, щирих друзів, міцного здоров’я, активної життєвої позиції, а також впевненості, креативності та нових перемог.

Змагання пройшли змістовно, насичено та завершилися привітаннями переможців і нагородженням їх грамотами Хустської міської ради. Такі заходи, як інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» варто влаштовувати, відвідувати та брати в них участь. Адже, це враження, які назавжди залишаться приємними спогадами про безтурботні студентські роки.