Ярмарка кар’єри “Будуй кар’єру в Україні”

18 травня, 2018 § 0

Як відшукати саме той професійний шлях у своєму житті, який допоможе розкрити особистий потенціал, зайняти гідне місце на ринку праці, досягнути вершин професійної майстерності та кар’єрного зростання? Це питання починає турбувати юнаків та дівчат, коли приходить час вирішувати важливе та відповідальне завдання – обирати майбутню професію. Знайдене рішення стане для них перепусткою до самостійного та дорослого життя, і, якщо професійний вибір зроблено вірно, це допоможе не тільки отримати бажану професійну освіту, але й працевлаштуватися після закінчення навчального закладу за набутою спеціальністю.

Отож, 18 травня 2018 року Хустським міськрайонним центром зайнятості спільно з органами місцевого самоврядування та навчальними закладами м. Хуста у районному будинку культури організовано і проведено профорієнтаційну ярмарку кар’єри під гаслом “Будуй кар`єру в Україні”. Урочисте відкриття ярмарку кар’єри здійснила заступник директора Закарпатського обласного центру зайнятості Ольга Сівач. За словами чиновниці, сучасний регіональний ринок праці потребує в основному робітничих професій, підтверженням цьому є той факт, що із 1 280 зареєстрованих вакансій 1208 – це вакансії робітничих професій. Саме тому до участі у ярмарку долучились представники нашого закладу освіти, який готує висококваліфікованих працівників, спеціалістів, професії яких є актуальними на ринку праці. Директором ліцею Пригара Д.М. було ознайомлено присутніх випускників м.Хуста та Хустського р-ну з умовами вступу, термінами навчання,спеціальностями,за якими проводиться навчання, матеріально-технічною базою, розміщенням навчального закладу, наявністю гуртожитку для проживання тощо. Заступник директора з НВР Лукашенко М.М. доповнила відеоматеріалами, фотогалереями, виставками професійних виробів та вручила випускникам профорієнтаційні буклети.

Поряд з навчальними закладами захід відвідали представники роботодавців м.Хуста та  району.  Школярі мали чудову нагоду поспілкуватись з потенційними роботодавцями та представниками закладів освіти, а також взяти участь у майтер-класах із надання першої медичної допомоги, художньої ліпки, зав`язування шарфика тощо.

Надані поради та отримана інформація допоможуть молоді обрати саме ту професію, яка буде приносити їм задоволення і достаток, а для когось участь у цьому заході стане визначною та змінить його професійне майбутнє на краще.