Часіна Оксана Олександрівна

АНКЕТА ВИКЛАДАЧА
Особисті дані  Часіна Оксана Олександрівна, 05.04.1967 р.
Освіта  Ужгородський державний університет, історія, історик, викладач історії, 1993 рік.

Міжрегіональна академія управління персоналом, облік і аудит, спеціаліст з обліку і аудиту, 2012 рік.

Стаж педагогічної роботи 24 роки
Рік та результати останньої атестації 2013 рік, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший викладач»
Підвищення кваліфікації 2017 рік, НМЦ ПТО ПК ІПП у Хмельницькій області, свідоцтво ПК 22771726/

000816 -17 від 13.03.2017 (викладачі професійно-теоретичної підготовки).

– 2017 рік, учасник семінару – тренінгу «Удосконалення професійної компетентності педагогів ПТНЗ з використання інформаційно – комунікаційних технологій та ресурсів мережі Інтернет», сертифікат № 60-10- 11-2017 виданий НМЦ ПТО в Закарпатській області.

2016 рік, учасник навчального тренінгу «Розпочни свій бізнес» за програмою Міжнародної організації праці (сертифікат № 07-21-12-2016 ОЦЗ)

Посада Викладач економічних дисциплін,  основ правових знань та трудового законодавства
ПЕДАГОГІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ
Мета атестації педагогічного працівника На відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній  категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач»
Методична проблема, над якою працює педагог «Диференційований підхід у роботі з учнями на уроках загально – професійної  та  спеціальної підготовки».
Відкриті уроки на рівні навчального закладу «Конкуренція – рушійна сила економіки» – 2013 р.

«Рух транспорту і безпека пасажирів і

пішоходів» – 2014 р.

«Науково–технічний прогрес і його впровадження на підприємствах сфери послуг»  – 2015 р.

«Безробіття: його причини, види і наслідки» – 2017 р.

Заходи проведені на обласному рівні

Виховна година «Хуст – столиця Карпатської України» (обласна секція заст.директорів по навчально – виховній роботі) – 2016 р.

– Доповідь  на засіданні обласної методичної секції з професії обліковець  «Застосування тестового контролю знань учнів за допомогою хмарного сервісу Майстер-Тест» – 2017 р.

Методичні напрацювання – Курс лекцій з предмету «Фінанси» – 2014 р.

– Збірник тестових завдань з предмету «Економіка підприємства» –  2014 р

– Збірник (курс) лекцій з предмету «Основи менеджменту» – 2015 р.

– Практикум з предмета «Основи менеджменту» – 2016 р.

– Електронна бібліотека з предметів «Основи галузевої економіки»,                                        «Правила дорожнього руху», «Основи менеджменту»

Методичні розробки уроків:

– «Конкуренція – рушійна сила економіки»

– «Рух транспорту і безпека пасажирів і

пішоходів»

– «Науково–технічний прогрес і його впровадження на підприємствах сфери послуг»

– «Безробіття: його причини, види і наслідки»

Участь у роботі творчих груп, методичних об’єднаннях – Доповідь  на засіданні обласної методичної секції педагогічних працівників із професій загальних для всіх галузей економіки «Застосування тестового контролю знань учнів за допомогою хмарного сервісу Майстер-Тест».

– «Педагогіка співробітництва – шлях до розвитку творчої активності учнів».

Стаття Методична розробка уроку з галузевої економіки на тему: «Безробіття: його причини, види і наслідки».
ПОЗАНАВЧАЛЬНА ДІЯЛЬНІСТЬ
Проведені заходи: Відкриті  позанавчальні заходи:

– Тематичний вечір «Андріївські вечорниці» (брейн – ринг) – 2013 р.

Тематичний вечір – конкурс до Міжнародного Дня Студента (брейн – ринг, гра «Що?Де?Коли?» –  щорічно                                                           ( 2013 р.,2014 р.,2015 р.,2016 р.,2017 р.)

– Військово – спортивний тематичний вечір «Козацькі забави» – 2015 р.,2016 р.,2017 р.

– Конференція «Від Революції гідності – до пам’яті про Небесну сотню!»  – 2016 р.

– Диспут «Україна – це Європа» – 2016 р.

Відкриті виховні години:

– «Алкоголь – викрадач розуму…» – 2014 р.

– «Т.Шевченко – художник»  – 2014 р.

– «День Соборності та Свободи» – 2015 р.

Урок – реквієм «Трагедія Бабиного Яру – найтяжчий злочин проти людства» – 2016 р.

– «Працевлаштування за кордоном: міфи та реальність»  – 2017 р.

Понад 15 років очолює команду «Едельвейс» Хустського професійного ліцею сфери послуг,  яка щоквартально приймає  участь в міських турнірах команд КВК вищої студентської ліги між командами вузів, технікумів, ліцеїв і коледжів м.Хуст

(2013 р. – ІІІ місце, 2014 р. –  ІІ місце, 2015 р. – ІІ місце, 2016 р. – І місце).

Члени гуртка разом з керівником здійснювали пошуково – дослідницьку роботу по вивченню історії, традицій, звичаїв, пам’яток архітектури рідного краю і на основі зібраного матеріалу підготували проект «Легендарне місто Хуст: історія та сьогодення..»

Проведено:

1) Диспут «Україна – це Європа».

3) Круглий стіл з членами гуртка «Моя  мала Батьківщина».

4) Участь команди ліцею у  дебатах – обговореннях соціальних питань, виявлення громадянської позиції учнів  ( в рамках співпраці з КІП «Україна» між командами ВУЗів і коледжів м.Хуст).

Нагороди: 1) Грамота Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради за багаторічну сумлінну працю по вихованні студентської молоді, постійну активну участь команд ліцею у студентській лізі інтелектуальних ігор «Що?Де?Коли?»,  що організовуються управлінням культури, молоді і спорту Хустської міської ради, та з нагоди відзначення Дня працівників освіти України – 2017р.

2) Грамота Дирекції Хустського професійного ліцею сфери послуг за досягнуті успіхи в підготовці кваліфікованих робітників для потреб сфери послуг регіону, багатолітню плідну і творчу працю , чесне і добросовісне ставлення до виконання функціональних обов’язків та з нагоди 50-річчя. – 2017 р.

3) Грамота Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради за активну участь команд Хустського професійного ліцею у інтелектуальних іграх «Що?Де?Коли?», та досягнуті високі результати – друге місце у фінальному турнірі  ерудитів серед команд студентів ліцеїв, коледжів та вузів м.Хуст у 2016 р.