У Хусті підбили підсумки спартакіади серед навчальних закладів І-ІІ, ІІІ-ІV рівнів акредитації!!!

16 травня, 2018 § 0

16 травня 2018 року підвели підсумки спартакіади 2018 року серед навчальних закладів І-ІІ, ІІІ-ІV рівнів акредитації. В запеклій боротьбі змагалися 6 навчальних закладів нашого міста.

“Як би важко вам не було, коли впали — піднімайтеся та йдіть. З останніх сил, повзіть, допомагайте собі руками, хапайтеся з соломинки, шукайте в собі резерви — і ви досягнете успіху! Найголовніша перемога — перемога над собою, своєю лінню, своїми недоліками!!!

Впродовж лютого-травня 2018 року  збірні команди ліцею змагались за право бути визнаною кращою в одному з п’яти видів спорту: настільному тенісу, шахах, волейболу, стрімбаскету, футболу. Підсумки проводились окремо серед дівчат та юнаків.

За підсумками турнірної таблиці Хустський професійний ліцей сфери послуг виборов почесне ІІ місце серед дівчат.

В загальнокомандному заліку за підсумками п’яти видів спорту наш навчальний заклад посів ІІ місце сходинки п’єдесталу.

Усі  ми знаємо, що  спорт – один з кращих повсякденних мотиваторів. У правильному оточенні однодумців, ми отримуємо вдвічі більше позитивних емоцій і вражень. Спорт об’єднує людей. І нарешті, він просто зміцнює наше здоров’я, наш характер, витривалість і навіть розумові здібності. Спорт – це в більшості своїй маса позитивних емоцій.