Участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE»

1 грудня, 2018 § 0

Протягом трьох днів із 27-29 листопада 2018 року в м. Києві проходив Всеукраїнський конкурс професійної майстерності „WORLDSKILLS UKRAINE”, проведений департаментом професійної освіти Міністерства освіти і науки України за підтримки ДНУ „Інститут модернізації змісту освіти”, Федерації роботодавців України та інших громадських установ. Мета його – сприяти зростанню престижності робітничих професій, розвитку професійної освіти шляхом гармонізації кращих практик і професійних стандартів.

Цьогоріч у конкурсі, який проходив на базі Арт-заводу «Платформа» та Вищого професійного училища № 33 м. Києва, змагалися учасники з усіх областей України за 7 компетенціями.  Учениця нашого ліцею Дочинець Наталія (майстер виробничого навчання – Величко Оксана Михайлівна) представила Закарпатську область у номінації «Технології моди». Наталія демонструвала свої практичні вміння у виконанні технічних малюнків, виготовленні сукні та її декоруванні.

Наша команда гідно представила область на Всеукраїнському рівні. Дочинець Наталія нагороджена дипломом учасника Конкурсу та сертифікатом. 

Тож щиро дякуємо нашій учениці Дочинець Наталії, майстру в/н Величко О.М.  та всім педагогічним працівникам нашого закладу освіти, які брали участь у підготовці учениці до конкурсу.