Урочиста лінійка присвячена Дню Знань та святу першого дзвоника

3 вересня, 2018 § 0

Знання — це сила, а сила — це знання.
Знання це скарб, а вміння вчитись — ключ до нього.
Знання тільки тоді знання, коли воно набуте зусиллями думки, а не пам’яттю.
Найприродніше прагнення — це прагнення знання.
Потрібно багато вчитися, щоб знати хоч трішки.
Доводити людині необхідність знань — це все одно, що переконувати її у корисності зору.
Сам час постійно вимагає: не хочеш відстати від життя — учись!

1 вересня традиційно вважається Днем знань. На календарі цей день не позначається червоним кольором, але це велике свято, свято, що стукає в кожні двері. Воно справжнє, всенародне, сповнене мудрості, доброти і людяності. День знань – одне з головних свят учбового року – урочисте і відповідальне водночас.

Традиційна першовереснева лінійка розпочалася на подвір’ї ліцею о 8.30. На ліцейну лінійку, присвячену Дню знань, зібралася вся ліцейна родина. З привітальним словом виступив директор ліцею Пригара Дмитро Михайлович, який  побажав першокурсникам натхнення у навчанні, досягти своєї мети у житті, знайти взаємопорозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів, ніколи не зупинятися на дорозі Знань, тому що вона цікава і по-справжньому нескінченна. Також учнів привітали викладач спецдисциплін Філак Ганна Петрівна та майстер виробничого навчання з професії перукар (перукар-модельєр)  Луцак Катерина Йосипівна.

Всіх обєднав та надихнув державний гімн України. Ведучі – Фабрицій Ангеліна та Джумурат Наталія – розкривали велич та мудрість свята Першого дзвоника. Від імені першокурсників зі святом Першого дзвоника привітала учениця  з професії перукар (перукар-модельєр)  Лукачук Ганна.

По завершенню лінійки в кожній групі класними керівниками  та майстрами виробничого навчання проведено перший урок на тему: “Розкажемо Європі про себе”

Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, викладачів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей. Сподіваємося, що День знань стане для ліцеїстів початком наполегливої праці, надійним кроком у світ пізнання

З нагоди свята бажаємо вам незабутніх миттєвостей  ліцейного життя, справжніх відкриттів, пізнання світу!

 Зі святом Вас усіх – із Днем знань! З початком нового навчального року!