Профорієнтаційний вернісаж «Робітнича професія – крок до успіху»

17 травня, 2018 § 0

Масштабне дійство розгорнули, аби допомогти молоді обрати майбутню професію, врахувавши  свої здібності і бажання та потреби ринку праці. Заклади професійної (професійно-технічної) освіти Закарпатської області презентували свої послуги, фахівці проводили майстер-класи, а також представили вироби та експонати, виготовлені у навчально-виробничих майстернях.    

Учасником дійства був також Хустський професійний ліцей сфери послуг. В цей день старший майстер Мейгес Т.В. провела майстер-клас «Зав’язування шарфів різними способами», представила кращі вироби та експонати, виготовлені у навчально-виробничих майстернях, ознайомили з переліком послуг, що надаються населенню. Було продемонстровано: колекцію одягу виготовлену учасниками гуртка «Театр мод» (керівник, розробник Величко О.М.); постижерні вироби виготовлені учасниками гуртка «Джерело творчості» (керівник Лесюк О.М.); сервірування тематичного столу «Побачення з ароматом кави і шоколаду» (майстер в/н Лях О.В.); ряд виробів (комплекти постільної білизни, скатертини, серветки, чохли для стільців та інше).  

Учасників профорієнтаційного вернісажу привітали очільники області – Геннадій Москаль та Михайло Рівіс, директор департаменту освіти і науки Ганна Сопкова, керівник Закарпатського регіонального зайнятості Юрій Фущич. Усі вони наголошували на важливості та значущості робітничих професій, закликали сьогоднішніх випускників шкіл оволодівати ними, адже саме робітничі кадри вкрай необхідні для підняття економіки України.        

Часи, коли робітнича професія не приносила значного прибутку вже давно минули. Сьогодні Закарпаття потребує людей, які готові працювати руками і отримувати за якісну послугу хорошу винагороду. На вернісаж були запрошені учні випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів Ужгорода та Ужгородського району, котрі мали можливість не лише ознайомитися з найбільш затребуваними на ринку праці робітничими професіями, але й побачити цікаві майстер-класи. Подібні заходи дають можливість учням не тільки ознайомитися з робітничими професіями, а й визначитися з власним майбутнім.