Олімпійський тиждень під гаслом «Бути здоровим престижно!»

22 вересня, 2018 § 0

«Бути здоровим престижно!», під таким гаслом пройшов Олімпійський тиждень у Хустському ліцеї сфери послуг, який тривав з 17 по 21 вересня. Заходи в рамках Олімпійського тижня були спрямовані на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвитку олімпійського руху в Україні. Вони надали змогу учням долучитися до багаторічної традиції, що прийшла до нас із Давньої Греції, відомої своїм культом здорового тіла та його краси.

Учні впродовж Тижня змагалися у спритності та витривалості, отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи.

17 вересня керівником фізичного виховання Бернадською І. Ю. було проведено ранкову зарядку під музичний супровід, в якій взяли участь учні ліцею і викладачі.

У рамках Олімпійського тижня відбулись спортивні естафети «Веселі та спритні» , в результаті яких перше місце виборола група №13 з професії перукар( перукар- модельєр), друге місце – 21 група з професії кравець, третє – 10 група з професії кравець, закрійник. Під час проведення спортивних змагань учні продемонстрували згуртованість, взаємопорозуміння, повагу один до одного.

Також викладачем фізичної культури був проведений конкурс малюнків на асфальті на тему «Ми любимо спорт», за підсумками членів комісії  перше місце отримала група №13 з професії перукар, (перукар-модельєр).

По завершенню  Олімпійського тижня викладачами фізичної культури відбулися  змагання з волейболу за олімпійською системою. За результатами змагань перше місце здобула  група №20 з професії кравець, закрійник; друге місце – група №22 з професії кравець; третє місце – група №11 з професії кравець.

Олімпійський тиждень надав учням змогу не тільки долучитися до світу сучасного спорту, але й згадати минуле шляхетної спортивної традиції, показати себе на високому рівні у фізичній підготовці – тож нікого не залишив байдужим.