«Новорічний вечір»

20 грудня, 2018 § 0

Новий рік! Це свято – одне з найулюбленіших, веселих, чарівних. Його прийнято вважати сімейним святом. І, звичайно, чудово, якщо в цей день зберуться разом усі друзі, щоб побути разом, повеселитися, відпочити, пожартувати.

Що може зрівнятися з новорічними святами, коли дитина заходить у казку – і оживають казкові герої, а ти і сам один із них! Та що вже казати дітям, коли і в дорослих  це свято викликає щиру усмішку та радість. І не має значення, скільки тобі років, а як привітається до тебе чарівний Дід Мороз, то в найлютіший холод на душі потепліє! Це, можливо, і є те найяскравіше свято дитинства — з ялинкою, іграшками, веселими перетвореннями, Дідом Морозом, Снігуронькою, танцями, піснями і подарунками!

Тож учні  вирішили не відходити від давніх традицій та відсвяткувати Новий рік весело. Свято вдалося на славу.

Ліричні ведучі, Дід Мороз та Снігуронька  зробили усе можливе, щоб подарувати веселий новорічний настрій присутнім, а ліцейні таланти радували усіх своїми піснями, гумористичними сценками, народними колядками та цікавими розвагами.

Побажання злагоди і затишку у родинах, миру і спокою у країні, добра та любові кожному, хто  долучився до Новорічного дійства. Що ще треба напередодні свята, щоби мати гарний настрій та почуватися щасливим.

Попереду новорічна ніч, різдвяні канікули, нові враження, галасливі катання на санках та лижах, відчуття душевного комфорту.

 З Прийдешніми святами !!!