З 25 лютого по 1 березня відбувся методичний тиждень з професії «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних»

2 березня, 2019 § 0

В період з 25.02 по 01.03.2019 року був проведений тиждень по професії «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних».

Мета проведення тижня – розвиток в учнів активності, пізнавальних інтересів, прагнення постійно знайомитись з найсучаснішими досягненнями науки і техніки, поглиблення знань з професії, а також перевірка  вмінь і навичок, отриманих учнями на уроках теоретичного і виробничого навчання, виховання любові до обраної професії, сприяти навчальній та організаційній діяльності учнів та викладачів.

В рамках методичного  тижня було заплановано ряд заходів головою та членами методичної комісії із залученням учнів 14 групи «обліковець» :

25.02.2019 – тренінг – практикум викладача інформаційних технологій  Пилип В.В.  «Вивчення функціональних можливостей прикладного рішення UA – бюджет» з метою ознайомлення учнів з даним програмним забезпеченням на підприємствах України;

26.02.2019 – викладач спецдисциплін Часіна Оксана Олександрівна організувала і провела з учнями групи 14  круглий стіл на тему «Фінансова система України». Метою проведення даного заходу було розширення і поглиблення знань учнів по предмету «Фінанси». Учасники круглого столу підготували тематичні реферати, мультимедійні презентації, змістовні доповіді. Кращими роботами визнано презентації Мелай І. «Фінансова система та її основні елементи», та Григорчак О. «Доходи та видатки  державного бюджету, їх класифікація»; кращими рефератами визнано роботи учнів Орловська К., Пацкан Р., Силадій Т., Красілинець М.

27.02.2019 – Проведення викладачем Часіною О.О. конкурсу «Кращий по професії»,  де учні змогли проявити свої знання  та  навички з предмету « Бухгалтерський облік» . Конкурс проходив у два етапи: теоретичний і практичний.  Переможцем конкурсу стала учениця Григорчак Оксана.

28.02.2019 –Майстер  виробничого навчання  Гуц А.Й. провела  виховну годину на тему: «Місце професії «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» на сучасному ринку праці», на яку були запрошені спеціалісти Хустського міськрайонного Центру зайнятості Охмат Н.Ф. та Боїшко М.І.

Учні ознайомилися з перевагами професії обліковця, характером роботи, вимогами до індивідуальних психологічних особливостей робітників та перспектив роботи на сучасному ринку праці.  Вони були активними учасниками діалогу, мали змогу поділитися своїми думками та поглядами стосовно роботи обліковця.

01.03.2019 – Презентація стінгазети «Я – обліковець»;

01.03.2019 – Підбиття підсумків проведення методичного тижня