З 18 по 22 березня 2019 року в закладі освіти відбувся методичний тиждень викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання сфери послуг на тему: «Формування творчої особистості, життєвих компетентностей педагога шляхом впровадження новітніх освітніх і виробничих технологій»

23 березня, 2019 § 0

Тематика заходів була спрямована на підвищення зацікавленості учнів до майбутньої професії, розкриття їх професійних, інтелектуальних та творчих здібностей. У рамках тижня було проведено ряд заходів, а саме:

18.03.2019р.  – презентація на тему: «Інфекційна безпека надання перукарських послуг та послуг з манікюру і педикюру», викладач Гричка О. В. ознайомила колег та учнів з сучасними засобами дезинфекції інструментів та приміщень перукарні, Державними стандартами та нормами, а також з правилами особистої гігієни перукарів.

19.03.2019р. – майстер – клас з виконання зачіски  «Дитяче плетіння», який провела майстер виробничого навчання Луцак  К. Й. Майстер  поділилась досвідом з технології сучасних зачісок, та ознайомила присутніх з поетапним виконанням дитячого плетіння фігурної  коси.

20.03.2019р. – відкритий урок на тему: «Технологія завивки локонів методом «м’ятий локон» який провела  майстер виробничого навчання Когут М. Ю. Головною метою уроку було: ознайомлення учнів з різновидами м’ятих локонів виконаних за допомогою електрощипців та послідовністю їх виконання.

21.03.2019р. – відкритий урок на тему: «Базова модельна стрижка останніх років: «Гарсон»» який провела  викладач спецдисциплін Лесюк О. М.. Головною метою уроку було: ознайомлення учнів з послідовністю виконання даної стрижки. Навчити всіх присутніх правильності її  виконання.

22.03.2019р. – відведення підсумків методичного тижня. На засіданні методичної комісії були підведені підсумки проведеної роботи. Учасники засідання відзначили  позитивні моменти проведеної роботи і поділилися ідеями щодо подальшого удосконалення навчально-виховного процесу в закладі освіти. Такий метод проведення методичних тижнів є цікавою і ефективною формою обміну досвідом роботи, практичного навчання педагогів.