Засідання творчої групи із розробки освітніх програм за стандартами професійної (професійно-технічної) освіти на основі компетентнісного підходу з професії обліковець з реєстрації бухгалтерських даних.

16 квітня, 2019 § 0

16 квітня 2019 року на базу нашого закладу освіти проведено засідання творчої групи з питань розроблення робочих навчальних планів та програм за стандартами професійної (професійно-технічної) освіти на основі компетентнісного підходу. З вітальним словом  до присутніх звернувся керівник закладу освіти Пригара Д. М. У роботі творчої групи брали участь викладачі спецдисциплін, майстри виробничого навчання з професії обліковець з реєстрації бухгалтерських даних. До цього процесу долучилися також заступник директора Погребняк Т. М., старший майстер Мейгес Т. В. та методист Мальцева Т. О.

Методист навчально-методичного центру Палош Н. М.  зробила акцент на меті розроблення нових стандартів – це відповідність професійної освіти потребам ринку праці, проведення державної політики у сфері професійної освіти в Україні, єдині компетентності при підготовці кваліфікованих робітників, конкурентоспроможних на ринку праці. Ознайомила також із структурою стандартів та зупинилася на особливостях формування змісту робочих навчальних програм із предметів загальнопрофесійної, професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовок.