Жінка – одвічна загадка природи !

8 березня, 2019 § 0

Хоча за календарем весна вже й настала, але переможна її хода починається саме з 8 березня. Вже ніщо не може завадити сонцю долати крижані окови зими й дарувати всьому живому своє тепло. Тож Міжнародний жіночий день – це свято оновлення і сподівань на краще життя та перемогу добра!

Жінка – одвічна загадка природи. Її люблять і зневажають, обожнюють і затоптують у бруд. А все ж стають перед нею на коліна… Тому що все високе в людині – від жінки! Такими словами розпочали свято до дня 8 Березня учні  нашого ліцею. Лунали теплі слова побажання і привітання, звучали вірші та пісні. Подарунком від учнівського самоврядування стали  різні веселі інсценування. Із словами привітаннями  до  жіночого колективу та учениць звернувся директор ліцею Пригара Д. М.,  який побажав їм  доброго здоров’я, щедрої долі, життєвих успіхів і щедрот, родинного добробуту і злагоди, здійснення найзаповітніших мрій.

Жіноче свято подарувало кожній жінці і дівчині іскорку тепла, любові та поваги. Цей день приніс багато радості, тепла, посмішок та просто хорошого настрою, бо все це було для вас, любі наші жінки! Найкрасивіші! Найкращі! Наймиліші!

Зі Святом Весни !!!